Sinemalar
Vizyondaki filmler
Sinama saatleri için, sinama salonu ile iletişime geçebilirsiniz.
Lohusa
19 Ocak 2024
Lohusa
Lohusa, yeni ebeveyn olan bir anne ve babanın ilk 40 gün boyunca başlarına gelen komik olayları anlatıyor.
Kral Şakir: Devler Uyandı
16 Şubat 2024
Kral Şakir: Devler Uyandı
Ünlü bir teknoloji firması, elektronik cihazların mobil hale gelip, yapay zeka ile hareket edebildikleri bir sistem geliştirir. Şakir ve ailesi, şirketin yaptığı ürünlerin hayranıdır. Yıllar önce teknoloji şirketinin sahibi olan Harun, Şakir'in babaannesi Seniha'nın düzenlediği keşif gezilerinde tarihler öncesine ait olan bir taş keşfeder.
Zaferin Rengi
16 Şubat 2024
Zaferin Rengi
Zaferin Rengi, 1919 yılında İstanbul'u işgal eden düşman kuvvetlerine karşı örgütlenen insanların Anadolu'da başlattıkları direnişi, Cumhuriyet tarihinin en önemli spor başarılarından olan General Harington Kupası efsanesinin etrafında anlatıyor.
Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör
29 Aralık 2023
Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör
Rafadan Tayfa bu kez, Ajan ve adamları tarafından kontrolden çıkarılmış olan Hayrimatör’ü kurtarmak için bir araya gelen Rafadan Tayfa'nın hikayesini konu ediyor.
Madame Web
16 Şubat 2024
Madame Web
Madame Web, hayatlarını tehdit eden bir tehlikeden kurtumaya çalışan, ileride farklı süper kahramanlara evrilecek üç genç kadının hikayesini konu ediyor.
Hatıran Yeter
16 Şubat 2024
Hatıran Yeter
Adem ile Zehra, kaçarak evlenmek zorunda kalan bir çiftir. Baha adını verdikleri bir oğulları, henüz bebekken geçirdiği menenjit hastalığı sonucu işitme yetisini kaybeder. Çocukluğu yaşıtlarına göre oldukça zorlu geçen ve yalnız kalan Baha'nın hayatı kendisi gibi sağır ve dilsiz olan Leyla ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır.
C Takımı
16 Şubat 2024
C Takımı
C Takımı, 30 yıldır arkadaş olan altı kişinin yaşadığı maceraları konu ediyor.
Efsane
2 Şubat 2024
Efsane
Ailesiyle birlikte Çorum'da yaşayan Sadık, binlerce yıllık bir aile geleneği olarak yoğurtçuluk yapmaktadır. Lezzeti ve şifasıyla bilinen yoğurtların sırrı, yoğurtları yapan ailenin en büyüğü olan Dede tarafından saklanır. Ancak bir yaz günü kar yağması her şeyi değiştirecektir.
Kolpaçino 4 4'lük
12 Ocak 2024
Kolpaçino 4 4'lük
"Kolpaçino 4 4'lük", önceki hikayelerde kendisine kazık atan eski dostlarıyla hesaplaşmaya karar veren Özgür’ün hikayesini konu ediyor
Zavallılar
9 Şubat 2024
Zavallılar
Zavallılar, bir bilim insanı tarafından hayata döndürülen genç bir kadının hikayesini konu ediyor.
Harika Kanatlar: Maksimum Hız
9 Şubat 2024
Harika Kanatlar: Maksimum Hız
Dünya'nın kahramanları Harika Kanatlar, sevimli Fei'yi partiye ulaştırmak için Jett'in en hızlı jetini kullanır. Ancak bu sırada Şehir Şakacısı Billy Willy'nin kötü planları ile karşı karşıya kalırlar. Annesinin kaçırılması üzerine Fei, Jett ile birlikte harekete geçer ve ipuçlarını takip eder. Harika Kanatlar ...
Bob Marley: One Love
16 Şubat 2024
Bob Marley: One Love
Bob Marley: One Love, sevgi ve birlik mesajlarıyla nesillere ilham olan Bob Marley'in hayat hikayesini ve müziğini konu ediyor.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.